Sukces biegaczy z Concordia Runners Team

W Półmaratonie wystartowało 10 142 osób, a 10 074 ukończyło bieg w wyznaczonym limicie czasowym. W ogólnej klasyfikacji Seweryn Socha uplasował się na 231 pozycji, pokonując ponad 21-kilometrową trasę w ciągu 01:23:52. Magdalena Hałajczak natomiast, dla której tegoroczny Półmaraton był debiutem, z czasem 01:34:00, zajęła dobre 884 miejsce. Concordia Ubezpieczenia miała jeszcze jednego reprezentanta. Był nim Ryszard Jędraszyk, który ukończył bieg na 2219, uzyskując czas 01:43:30.
Concordia Runners Team to klub powstały w grudniu 2012 r., przy wsparciu Zarządu Concordia Polska TUW i Concordia Capital SA. Obecnie zespół liczy 13 biegaczy, którzy regularnie spotykają się na poznańskiej Malcie po to, by wspólnie trenować i wspierać w sportowych zmaganiach.
- W Concordia Runners Team nieważne są wiek, płeć, poziom wytrenowania – mówi Seweryn Socha,  założyciel Klubu, zawodowo Lider Zespołu Wsparcia, w Biurze Infrastruktury IT Concordia Ubezpieczenia – to świetny relaks i możliwość utrzymania formy na co dzień. W naszym klubie liczy się biegowa pasja.
Zwycięzcą 8. Półmaratonu Warszawskiego został Martin Muia Mukule z Kenii, który zawody zakończył z rewelacyjnym wynikiem 01:02:49.