piątek, 30 października 2015

1.500 posiłków dla dzieci od Sodexo

Sodexo od wielu lat dofinansowuje posiłki dzieciom na całym świecie, w ramach globalnej akcji Sodexo Stop Hunger, której celem jest walka z niedożywieniem wśród najmłodszych. W projekt zaangażowały się już 43 państwa, w tym również polski oddział Grupy, który wspiera warszawskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, a od roku, wspólnie ze swoimi Klientami, zbiera fundusze na świąteczne posiłki dzięki limitowanej edycji Karty Podarunkowej Stop Hunger.

W ramach I edycji projektu, który wystartował jesienią 2014 roku i trwał do końca października, za każdą transakcję zrealizowaną limitowaną, przedpłaconą Kartą Podarunkową u Partnerów akcji, Sodexo przekazywało 1 złoty na posiłki dla podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci (TPD). Partnerami akcji były takie sklepy jak: Empik, KFC, Media Markt, Pizza Hut, Saturn i Statoil. Co najważniejsze pomoc najbardziej potrzebującym nie kosztowała dodatkowo ani firmy, które zdecydowały się na zakup Karty dla swoich pracowników, ani samych pracowników, którzy z niej korzystali.

Boże Narodzenie to idealny moment, aby pomagać potrzebującym i zachęcić do pomocy inne firmy oraz ich pracowników. Jesteśmy dumni, że zjednoczyliśmy w tym projekcie tak wielu ludzi o wielkich sercach, których mądry wybór sprawił, że na twarzach 1.500 dzieciaków pojawi się uśmiech. Dziękujemy i wierzymy, że obdarowanie potrzebujących stanie się świąteczną tradycją dla wszystkich firm odpowiedzialnych społecznie. – powiedział Arkadiusz Rochala, Dyrektor Marketingu i Rozwoju w Sodexo Benefits and Rewards Services.

Tegoroczna, II edycja Karty Podarunkowej Stop Hunger wystartowała pod hasłem „Otwórz serce na pomaganie”. Tak jak przed rokiem za każdą transakcję zrealizowaną Kartą u Partnerów akcji, Sodexo przekaże 1 zł na konto TPD. Nowością w tej edycji jest możliwość dodatkowego zaangażowania – przekazania określonej liczby Kuponów Żywieniowych do jednej, wybranej z pośród 300 placówek Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w całej Polsce. Sodexo nagrodzi najbardziej aktywnych pracodawców specjalną statuetką POMAGAM Stop Hunger.

0 komentarze:

Prześlij komentarz