czwartek, 29 października 2015

Bezpieczny test ciągłości z FACOM

Bezpieczny test ciągłości z FACOM

Standardowe multimetry i woltomierze, mimo że są potrzebne w warsztacie, to często nie są przystosowane do napięć stosowanych w samochodach.Ich używanie może spowodować zagrożenie porażenia prądem lub doprowadzić do zwarcia i uszkodzeniaelektronicznych podzespołów auta. Dedykowany mechanikom DX.V12 pozwala uniknąć takich sytuacji, dzięki dostosowaniu do warunków pracy podczas diagnostyki układu elektrotechnicznegosamochodu.Prezentuje przy tym wynik w najprostszy i najczytelniejszy sposób.

Autotester DX.V12 FACOM oraz wszystkie dołączone akcesoria (2 sondy dotykowe, 2 zaciski krokodylki, 2 kable, bateria) są przystosowane do testowania ciągłości obwodu elektrycznego w samochodzie. Woltomierz urządzenia,działający w zakresie 0-49 V DC, pozwala wykryć PWM / MLI automatycznie sygnalizującich obecność. Zakres pracy omomierza(0 -40 MΩ) umożliwia wykonanie pomiaru ciągłości dla lamp, bezpieczników, przełączników i innych elementów obwodu elektrycznego w samochodzie. Wszystkie potrzebne do sprawnej pracy informacje wyświetlane są na czytelnym ekranie w trzech kolorach: białym, zielonym i czerwonym. Urządzenie posiada także schowek na akcesoria oraz jest odporne na wstrząsy i ubrudzenie smarami i olejami.

Autotester DX.V12 jest dostępny u autoryzowanych dystrybutorów FACOM w całej Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 415,50 PLN netto.

0 komentarze:

Prześlij komentarz