czwartek, 29 października 2015

Gofrobus powraca – zdecyduj dokąd!

Gofrobus powraca – zdecyduj dokąd!

O co tyle hałasu?

Miłe gesty i słowa, pozytywne nastawienie do siebie i innych, umiejętność uśmiechania się również do obcych – tak definiują termin „słodzenie” psychologowie, według których umiejętność komplementowania i cieszenia się z komplementów ma moc zmieniania rzeczywistości. Pozytywne skutki posłodzenia odczuwa zarówno osoba obdarowana miłym słowem, jak i ta, która była życzliwa. Nawet najdrobniejsze gesty sympatii – zarówno te, które wykonujemy, jak i te, którym podlegamy - dają ogromną siłę i motywację, są źródłem energii oraz optymizmu. Chcąc wesprzeć tę pozytywną teorię, producent marki Cukier Królewski pomaga w szerzeniu życzliwości i w szczególnie słodki sposób nagradza wszystkie serdeczne osoby.

 

Życzliwy miłośniku gofrów – zaproś nas do siebie!

Gofrobus po raz pierwszy pojawił się zimą 2013 roku na ulicach Wrocławia i Krakowa. Ponieważ misja szerzenia wzajemnej życzliwości przerosła oczekiwania organizatorów, akcję „Słodkie Gesty” powtórzono zimą roku 2014. Tym razem jednak o tym, gdzie przyjedzie gofrobus, zadecydowali internauci. W wyniku głosowania wybrali oni cztery miasta: Gdańsk, Katowice, Kraków i Lublin. Nie sposób zliczyć, ile uścisków, buziaków, życzeń świątecznych, życzeń „bez okazji” oraz komplementów wymieniono podczas tych czterech weekendów. Życzliwość dzielono zarówno z najbliższymi, jak i nieznajomymi, a w zamian wszyscy otrzymywali cieplutkie gofry z puszystym jak śnieg cukrem pudrem.

Relację z zeszłorocznej akcji zobaczyć można tutaj - https://www.youtube.com/watch?v=o0xkFcwKhqA. Głos na swoje lub najbliższe nam miasto oddajemy raz dziennie za pomocą aplikacji:  https://apps.facebook.com/gofrobus/. Na liście do głosowania znajdują się: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra. Wyboru dokonywać można do  13 listopada 2015 r. Cztery życzliwe miasta, do których tej zimy zawita gofrobus poznamy już 23 listopada.

0 komentarze:

Prześlij komentarz