piątek, 30 października 2015

Meble łazienkowe

Meble łazienkoweW obu przypadkach o sukcesie decydują nie tyle wielkość pomieszczeni, ile jego funkcjonalność oraz styl. Niezależnie od tego , jak duża jest nasza łazienka i czy mieści się ona w bloku czy w domku, warto zadbać, by odpowiadała ona naszym potrzebom i pragnieniom, a także stanowiła odbicie naszego ulubionego stylu.

Wszystko to można osiągnąć, montując odpowiednie meble łazienkowe.

Co jednak oznacza w tym wypadku "odpowiednie"?

Przede wszystkim - trwałe, precyzyjnie wykończone i estetyczne. Meble łazienkowe będą "pracować" w skrajnie trudnych warunkach: podwyższony poziom wilgotności, stosunkowo słabe przewietrzanie oraz wyższa, niż w innych pomieszczeniach temperatura powodują, że kiepskiej jakości meble nie mają szans przetrwać dłużej, niż kilka miesięcy. Wszelkie niedociągnięcia oraz niedoróbki natychmiast wyjdą na jaw, uwidaczniając się w postaci puchnięcia, zacieków oraz deformacji. Mając to na uwadze, należy postawić na meble łazienkowe wysokiej jakości, wykonane solidnie i z dużą dbałością o szczegóły.

Ciekawe, funkcjonalne, a przede wszystkim - trwałe meble łazienkowe możemy znaleźć pod adresem otomeble.com.pl. Dostępne tam meble wyróżniają się nie tylko nowoczesnym, estetycznym designem, ale również zastosowaniem przemyślanych, ułatwiających życie rozwiązań.

Zestaw mebli Ibiza składa się z kilku elementów, z których każdy pełni inną funkcję:

  • szafka pod umywalkę, poza swoją oczywistą funkcją, jaką jest krycie mało estetycznych rur od syfonu, doskonale nadaje się na schowek, kryjący to, co w łazience być powinno, choć niekoniecznie na widoku: środki czyszczące, gąbki, szczotki orz szmatki;
  • szafka wisząca, w której możemy schować drobne elementy, które dobrze jest mieć pod ręką, jak szczoteczki i pasty do zębów;
  • szafka - słupek, najwyższa w całym zestawie, mieszcząca kosz na brudną bieliznę.

Wszystkie meble łazienkowe z serii Ibiza (poza, naturalnie, wiszącą szafką), stoją na nóżkach. Co z tego wynika? Bardzo wiele - po pierwsze, takie meble nigdy nie stoją w wodzie - nawet, jeśli akurat kapały się dzieciaki i zmieniły podłogę w jezioro. Dzięki nóżkom meble nie będą nasiąkać wodą, a co za tym idzie, nawet przy długoletnim użytkowaniu nie będą się odkształcać. Ponieważ wszystkie meble z serii Ibiza zbudowane sa z podwójnie laminowanych płyt wiórowych, nawet przy bezpośrednim oblaniu wodą nie spuchną i nie będą ulegać deformacjom.

Interesującą propozycją są też meble łazienkowe z serii Blanka, dające możliwość dowolnego łączenia różnego rodzaju szafek, w zależności od naszych upodobań oraz od rozmiarów naszej łazienki. Możemy więc komponować zestawy, zawierające, poza zwykłymi drzwiczkami, również lustra, oświetlenie, szuflady i inne urozmaicenia. Wszystkie meble łazienkowe serii Blanka lakierowane są nie tylko po zewnętrznej stronie, ale też od wewnątrz, co gwarantuje im trwałość, estetyczny wygląd doskonałą odporność na wilgoć.

Jeżeli mimo wszystko uznamy, że to za mało - na nasze życzenie fachowcy z otomeble.com.pl wykonają meble na specjalne zamówienie, przy indywidualnie uzgodnionym czasie realizacji i cenach.

Artykuł został opracowany przez OtoMeble.com.pl - meble łazienkowe najlepszych producentów

0 komentarze:

Prześlij komentarz