czwartek, 29 października 2015

Moc na żądanie - przeróbka Ali Abbasa

Moc na żądanie - przeróbka Ali Abbasa

Maximus VIII to nowa seria na którą składa się duża, innowacyjna płyta główna oraz karta graficzna GTX 980 Ti Platinum. Niesamowite osiągi, które można uzyskać przy wykorzystaniu nowej serii oraz jej atrakcyjny wygląd mocno zachęciły słynnego moddera do stworzenia P.O.D.

Inspiracją do stworzenia modu były możliwości sprzętowe nowych urządzeń R.O.G. Komputer stworzony przez Abbasa idealnie oddaje swoją nazwę Power on Demand (czyli moc na życzenie). Modder postanowił skupić się na nadaniu pecetowi nieco agresywnej, futurystycznej formy, przypominającej połączenie samochodu wyścigowego z pojazdem kosmicznym. Charakter przeróbki świetnie podkreśla połączenie metalicznej, ciemnoszarej barwy z subtelnymi miodowymi elementami ozdobnymi i ciepłym, żółtym podświetleniem.

Mod uatrakcyjniają wkomponowane w obudowę elementy chłodzenia (wentylatory, rurki od chłodzenia wodnego) oraz panele informujące o stanie poszczególnych podzespołów. By świetności komputera stało się zadość, do karty graficznej i płyty głównej R.O.G. Maximus VIII Extreme/ Assembly, Abbas dorzucił kilka dodatkowych podzespołów, w tym procesor Intel Core i7 6700K.

P.O.D. to kolejny mod, który wprost zachęca do tego, by wraz z nim zatracić się w pracy lub rozgrywce. Jeśli i Wy marzycie o niesamowitym pececie lub planujecie upgrade komputera, koniecznie poszukajcie inspiracji na blogu ASUS ROG!

 

0 komentarze:

Prześlij komentarz