czwartek, 29 października 2015

Październikowe promocje Neocity

Październikowe promocje Neocity

Neosky to kameralna inwestycja, która powstała na warszawskich Bielanach.
W dziewięciokondygnacyjnym budynku z garażem podziemnym znalazło się 77 lokali dwupokojowych o powierzchni od 39 do 44m2 oraz trzypokojowych, o powierzchni od 53 do 60m2. Październikową promocją objęte zostały te ostatnie, zaś ich cena zaczyna się już od 382.000 zł.

Obecnie w Warszawie trudno znaleźć gotowe, kompaktowe mieszkania w dobrej lokalizacji. W Neosky zostało jeszcze kilka wolnych lokali. Połowa mieszkań w tej inwestycji została sprzedana z wykończeniem, dlatego widząc jak dużym powodzeniem cieszą się lokale pod klucz, w naszej wolskiej inwestycji Intenso postanowiliśmy wprowadzić na tę usługę cenę promocyjną – mówi Marta Ulbrych, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w Neocity Polska.

Promocyjna cena za m2 wykończenia na osiedlu Intenso wynosi 299 zł. W skład standardowego wykończenia wchodzi malowanie ścian i sufitów, montaż drzwi, wyposażenie łazienki w ceramikę łazienkową i armaturę oraz układanie płytek na podłodze i ścianach w przedpokoju, kuchni i w łazience, jak i paneli podłogowych w sypialniach i w salonie. Przestrzeń dostosowywana jest zarówno do stylu życia, indywidualnych preferencji, jak i liczby członków rodziny.  Za projekty i realizację odpowiada pracownia Decoroom, która oferuje kompleksową i funkcjonalną aranżację wnętrz. Zespół 17 architektów o dużym doświadczeniu, zarówno w projektach indywidualnych, jak i w pracy przy dużych projektach mieszkaniowych i biurowych, ma na swoim koncie ponad 800 realizacji, prestiżową nagrodę International Property Awards w kategorii Best Office Interior w Polsce oraz nominację do nagrody Best Office Interior w Europie. Przykłady realizacji pracowni Decoroom można znaleźć na stronie www.decoroom.eu

Intenso to nowoczesne osiedle, powstające w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Składa się z 7 budynków o zróżnicowanej wysokości (6-11 pięter), zlokalizowanych u skrzyżowania ulic Ordona i Wschowskiej. Wysoki standard wykończenia, inspirująca funkcjonalność wnętrz i duże słoneczne balkony nadają budynkom wyjątkowego charakteru.

Więcej informacji o promocjach Neocity na stronie www.neocity.com.pl

0 komentarze:

Prześlij komentarz