czwartek, 29 października 2015

Perlage na pokazie Tomasza Ossolińskiego

Perlage na pokazie Tomasza Ossolińskiego

Tym razem projektant zaprosił gości w polskie góry, w których szukając spokoju i odpoczynku od codzienności, znalazł natchnienie do pracy.

BUKOVINA to kolekcja wiosenno-letnia, w której projektant po raz kolejny udowodnił swój kunszt krawiecki. Świetnie skrojone, dopasowane i perfekcyjnie odszyte ubrania stanowią kontrast do królującej obecnie na rynku oversizowej i szarej bawełny. Modele Tomasza Ossolińskiego zawsze wyróżnia jakość wykonania i użytych materiałów. Dominujące barwy kolekcji to naturalne kolory ziemi.

W trakcie pokazu BUKOVINA, Tomasz Ossoliński znany głównie z projektowania i szycia męskiej garderoby, po raz pierwszy na wybiegu zaprezentował zdecydowaną większość modeli damskich.
Wchodzę w kolejny etap rozwoju firmy i marki Atelier Tomasz Ossoliński. Moje męskie ubrania klienci znają od podszewki. Kolekcja BUKOVINA to odpowiedź na potrzeby i coraz częstsze zapytania o ubrania dla kobiet.” – tłumaczy projektant.

Z naturalnymi kolorami kolekcji Bukovina wspaniale komponowała się Cisowianka Perlage. Woda musująca, elegancka i dopracowana w każdym szczególe jak projekty Tomasza Ossolińskiego.

0 komentarze:

Prześlij komentarz