czwartek, 29 października 2015

PUCHAR POLSKI ENERGETYKÓW DLA SIATKARZY Z RAFAKO

PUCHAR POLSKI ENERGETYKÓW DLA SIATKARZY Z RAFAKO

W dniach 8-11 października w Szczyrku odbyły się XXXVIII Mistrzostwa Polski Energetyków w Piłce Siatkowej, w których wzięła udział reprezentacja RAFAKO S.A. Pracownicy raciborskiej Spółki bronili tytułu wywalczonego przed rokiem. Jak się szybko okazało skutecznie, bowiem i tym razem przeciwnicy nie mieli z nimi szans. W pięknym stylu zdobyli kolejne Mistrzostwo Polski Energetyków w Piłce Siatkowej i puchar do kolekcji. 

Już od pierwszych rozgrywek rafakowcy szli jak burza, pokonując kolejno drużyny z: Bielska Białej, Warszawy, Kozienic oraz Krakowa. W finałowym starciu wygrali z zespołem Energetyka Lubin. - Nasza drużyna nie tylko nie zaznała goryczy porażki, ale również nie straciła seta potwierdzając, że tytuł wywalczony przed rokiem nie był przypadkowy – mówi z dumą Andrzej Szafirski, kapitan rafakowskiej drużyny siatkarzy. 

Oprócz drużynowego sukcesu, rafakowcy ze Szczyrku przywieźli indywidualną nagrodę.  Najwszechstronniejszym zawodnikiem Mistrzostw został Paweł Król z RAFAKOS.A. Oprócz niego w turnieju udział wzięli również: Andrzej Szafirski (kpt), Paulina Małkiewicz, Dariusz Besz, Piotr Krowicki, Przemysław Kosztyła, Zbigniew Matelski, Piotr Deeg, Damian Niedzbala, Jarosław Chodenko.

 - To już kolejny tytuł naszej drużyny w tym roku. W marcu nasi koledzy wygrali po raz trzeci Turniej Zakładów Pracy i Służb Mundurowych Miasta Racibórz o Puchar Prezydenta Miasta – mówi Andrzej Szafirski.
Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników Mistrzostw Polski Energetyków były organizowane w tym samym czasie w Szczyrku Letnie Mistrzostwa Polski w Skokach Narciarskich oraz Kombinacji Norweskiej, dzięki czemu mogli oni na żywo oglądać najlepszych zawodników w kraju. 


***

RAFAKO S.A. z Grupy PBG jest największym europejskim producentem kotłów dla energetyki zawodowej i przemysłowej, urządzeń ochrony środowiska oraz dostawcą kompletnych bloków energetycznych „pod klucz”. 


***


KONTAKT:www.rafako.com.pl


Aleksandra Dik


aleksandradik@adventure.media.pl


tel: 604 231 738

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations


www.adventure.media.pl


tel. 32 724 28 84


fax 32 417 01 70

0 komentarze:

Prześlij komentarz