czwartek, 29 października 2015

Road Show 2015 w RAFAKO S.A.

Road Show 2015 w RAFAKO S.A.

Po Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz Skandynawii charakterystyczny stalowo - niebieski wóz wjechał do Polski, aby odwiedzić wyselekcjonowane Elektrownie, Elektrociepłownie oraz firmę RAFAKO S.A. Akcja Road Show 2015 ma na celu promocję szerokiej gamy produktów oferowanych przez Clyde Bergemann, kierowanych głównie dla energetyki zawodowej i przemysłowej. W specjalnie przeznaczonym do tego wozie można było zobaczyć, m.in.: armatkę wodną oraz nową generację zdmuchiwacza parowego do czyszczenia kotłów, elementy pomp do transportu popiołu i materiałów sypkich, jak również makietę elektrofiltra oraz przenośnika DRYCON służącego do suchego odbioru i transportu żużla spod kotła. 

Przez kilka godzin pobytu w RAFAKO S.A emitowane były na ekranie prezentacje przedstawiające technologie Clyde Bergemann, ze szczególnym uwzględnieniem technologii redukcji siarki metodami: suchymi i półsuchymi. Wóz pokazowy został specjalnie zaadaptowany i oklejony, a wnętrze naczepy o powierzchni 60 mkw miało formę „stoiska” spotykanego na europejskich targach. 

Wizyta wozu pokazowego na terenie raciborskiej Spółki spotkała się z dużym zainteresowaniem pracowników, zarówno tych, którzy współpracują już z Clyde Bergemann Polska, jak również tych, których zaciekawiły nowe technologie tej firmy. 

Po kilkunastu kolejnych dniach pobytu w Polsce wóz uda się do Czech, Słowacji, Włoch i zakończy Road Show 2015. 

AUTOR TEKSTU: JUSTYNA KORZENIAK, ADVENTURE MEDIA

Zdjęcia: RAFAKO S.A.

***

RAFAKO S.A. z Grupy PBG jest największym europejskim producentem kotłów dla energetyki zawodowej i przemysłowej, urządzeń ochrony środowiska oraz dostawcą kompletnych bloków energetycznych „pod klucz”. 


***

KONTAKT:
www.rafako.com.pl
Aleksandra Dik
aleksandradik@adventure.media.pl
tel: 604 231 738

Adventure Media s.c. Agencja Public Relations
www.adventure.media.pl
tel. 32 724 28 84
fax 32 417 01 70

0 komentarze:

Prześlij komentarz