czwartek, 29 października 2015

Wielka Loteria na 10. urodziny Parku Handlowego Matarnia

Wielka Loteria to szansa na zdobycie wielu atrakcyjnych nagród dla wszystkich, którzy zrobią zakupy na terenie Parku Handlowego Matarnia. Aby wziąć udział w loterii, należy kupić w listopadzie artykuły za minimalną kwotę 100 zł, a paragon (lub maksymalnie dwa paragony o łącznej kwocie 100 zł) okazać w punkcie obsługi loterii zlokalizowanym w części restauracyjnej.

 

- Paragon zakupowy zostanie opieczętowany i na jego podstawie hostessy wydadzą kupon loteryjny – mówi Joanna Kwiatkowska, Marketing Manager Parku Handlowego Matarnia. – Kupon składa się z dwóch części: pierwsza to indywidualny kod kreskowy, który uczestnik loterii powinien zeskanować w kiosku multimedialnym i sprawdzić czy wygrał nagrodę natychmiastową; druga część kuponu zawiera miejsce do wypełnienia danymi osobowymi. Właściwie wypełniony kupon będzie można wrzucić do urny i walczyć o niesamowite nagrody.

„Twój klucz do mieszkania”

 

Nagroda główna w Wielkiej Loterii jest wyjątkowa. Zwycięzca urodzinowej loterii zostanie nowym właścicielem dwupokojowego mieszkania o wymiarze 33,14 metrów kwadratowych z ogródkiem, trójmiejskiego dewelopera Inpro SA. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu Wróbla Staw w Gdańsku, a jego łączna wartość to 183 tys. złotych.  Dodatkowo, laureat otrzyma bon do realizacji w sklepie Selene Materace o wartości 16 tys. złotych oraz w sklepie Indeco Trójmiasto o wartości 10 tys. złotych.

 

Poza nagrodą główną, do zdobycia jest również łącznie 4100 nagród etapowych oraz natychmiastowych, takich jak telewizory, bony zakupowe czy biżuteria.

 

Losowanie nagród

 

Losowanie nagród etapowych odbędzie się  w soboty: 14, 21 i 28 listopada zawsze o godzinie 12.00 na parkingu Parku Handlowego Matarnia, przy sklepie Media Markt. Zwycięzcę nagrody głównej poznamy 28 listopada zaraz po rozlosowaniu nagród etapowych.

 

Kupon będzie można otrzymać po okazaniu paragonu niegraniczoną liczbę razy, aż do dnia Wielkiego Finału do godziny 11.30. Ważne jest, aby dowody zakupów zatrzymać i mieć ze sobą podczas losowań nagród. Dodatkowo należy pamiętać o zabraniu ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.


 Wszystkie informacje oraz regulamin Wielkiej Loterii znajduje się na stronie www.matarnia.parkhandlowy.pl

 

Głównym partnerem akcji jest Inpro SA, jeden z najbardziej uznanych i liczących się deweloperów na rynku trójmiejskim. Pozostałymi partnerami są najemcy sklepów znajdujących się na terenie Parku Handlowego Matarnia.

 

 

Park Handlowy Matarnia to największe centrum handlowe w Trójmieście łączące ofertę meblową i modową, znajdujące się przy obwodnicy trójmiejskiej S6, jedynie 10 kilometrów od centrum Gdańska i tylko 2 kilometry od lotniska. Inwestorem Parku Handlowego Matarnia, a zarazem firmą komercjalizującą i zarządzającą obiektem jest IKEA Centres Polska S.A. Od listopada 2005 r. centrum odwiedziło blisko 40 milionów osób.


0 komentarze:

Prześlij komentarz