wtorek, 5 marca 2013

Bój o strój, czyli konfrontacje na stylizacje

Bój o strój, czyli konfrontacje na stylizacjeBezwzględnie modni kontra bezlitośnie klasyczne, zabójczo stylowi kontra stanowczo awangardowe, morderczo eleganccy kontra bezpardonowo szykowne. W Bonarce szykuje się modowe starcie. Naprzeciwko siebie staną dwie ekipy złożone z pasjonatów mody, wyłonionych w facebookowym castingu. Kto zwycięży? O tym zadecydują autorytety w dziedzinie fashion. Nad całością czuwać będzie najpiękniejsza i najlepiej ubrana Polka – Małgorzata Kożuchowska. Tak zapowiada się „Bój o strój”, czyli wiosenny pokaz mody w Bonarce (23-24 marca).

By uczestniczyć w jedynym takim pojedynku, należy najpierw wziąć udział w naborze na profilu Bonarki (facebook.com/bonarkacitycenter). Kryterium wyboru będzie nadesłanie zdjęcia lub projektu swej wiosennej propozycji stroju wraz z pełnym opisem. Im ciekawsza i oryginalniejsza propozycja, tym lepiej. Wyboru uczestników wyróżniających się modowym zmysłem oraz wyczuciem trenów dokonają prawdziwi specjaliści w dziedzinie fashion: Agnieszka Maciejak (Projektantka szyjąca stroje dla wielu polskich gwiazd), Agnieszka Ścibior (Dyrektorka kreatywna czasopisma „Viva!”), Jola Czaja (odpowiedzialna za wizerunek celebrytów) oraz Alice Point (jedna z najbardziej uznanych modowych blogerek). Pierwsza drużyna składać się będzie wyłącznie z kobiet, druga – tylko z mężczyzn. To między nimi dojdzie do stylowych potyczek. Która ekipa taktycznie lepiej rozegra to starcie i wyciągnie z rękawa trendy asa, ta wygrywa. Werdykt końcowy zależy od wymienionych już ekspertek. Swe uwagi dorzuci Małgorzata Kożuchowska, ambasadorka Bonarki na 2013 rok, która poprowadzi całe wydarzenie. Towarzyszyć jej będzie znany z prowadzenia „Tańca z gwiazdami” Piotr Gąsowski. Na wszystkich uczestników drużyn czekają nagrody oraz możliwość pokazania się szerszej publiczności poprzez własny pokaz stylizacji oraz specjalna publikację w wiosennym magazynie Bonarki.

Konfrontacje na stylizacje będą gwoździem dwudniowego programu przygotowanym przez Bonarkę. Rozpocznie się on w sobotnie przedpołudnie „bitwą na marzanny”. Będzie się można przekonać, które przedszkole lub szkoła w najoryginalniejszy sposób pożegna się z zimą, zapraszając tym samym wiosnę do Bonarki i całego Krakowa. Następnie najnowsze kolekcje na sezon wiosna/lato 2013 zaprezentują modelki z popularnego programu „Top Model”. Wszystkie kreacje, jakie pojawią się na wybiegu, będą dostępne w butikach Bonarki.

Klienci odwiedzający Bonarkę mogą spodziewać się nie tylko emocji oraz bezcennych modowych wskazówek. Sklepy z krakowskiego centrum szykują bowiem inwazję rabatów. I to nie byle jakich, bo na nowe kolekcje, te prezentowane na wybiegu.

Będzie wybornie!

0 komentarze:

Prześlij komentarz